درباره ما

درباره اٌکسین ترخیص اروند

ما که هستیم؟

کارشناسان با داشتن بیش از سالها تجربه در انجام امور بازرگانی این مجموعه را در سال ۱۳۹۴ تاسیس نمودند تا بتوان با تغییر رویه های سنتی ترخیص گمرکی و تجارت فرامرزی در زمینه های ترخیص کالا، صادرات و واردات با استفاده از تجارب یکایک آنها در کنار تجار و وارد کنندگان کشور در پیشبرد تجارت خارجی نقش به‌سزایی ایفا نمایند.

مجموعه اٌکسین ترخیص اروند، با بیش از سالها فعالیت در زمینه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین بین‌المللی، امور گمرکی و امور بازرگانی و با بهره گیری از کادری مجرب و کوشا همواره سعی در ارائه خدمت به بهترین نحو به شما عزیزان را داشته و کوشیده است با استفاده از خدمات نوین رضایت خاطر مردم عزیز ایران زمین را فراهم آورد.
این مجموعه ماموریت دارد تا در جهت رضایت مشتریان، بسترهای لازم به منظور تحقق مناسب ترین شرایط، بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را تامین نماید.

 • ترخیص کالای پزشکی
 • ترخیص مواد غذایی
 • ترخیص لوازم خانگی
 • ترخیص ماشین آلات
5+
سال تجربه مداوم

توانمندی ها

 1.  اخذثبت سفارش واردات انواع کالاهای مجاز بازرگانی
  2.    اخذ استعلامات گوناگون خرید خارجی
  3.    قرارداد با خطوط مختلف کشتیرانی داخلی و خارجی جهت حمل کانتینری و یا « L.C.L»(بار فله)
  4.    قرارداد با خطوط هوایی شرکت ماهان و امارات و …
  5.    حمل از طریق راه آهن ریلی و جاده ایی
  6.    قرارداد حمل سریع با شرکت ها
  7.    امکان تهیه Sample و نمونه کالا از چین.
  8.    برگزار کننده تورهای تجاری و خرید نمایشگاهی در چین.
  9.    ارائه مشاوره جهت صادرات به کشورهای: تاجیکستان ، عراق ، اندونزی و کشورهای عضو اتحادیه اروپا حوزه ((شینگن))
  10.    مشاوره جهت واردات وصادرات انواع کالاهای یخچالی و فاسد شدنی بویژه خرما و پسته وخشکبار.
  11.    ارائه مشاوره جهت کلیه خدمات بیمه ای شامل بیمه کالا وخدمات و صاردرات کالا.
  12.    تحلیل تکنیکال بازار سرمایه و بررسی بازار کالا جهت سرمایه گذاری در بخش های مختلف بازرگانی داخلی و خارجی.
  13.    دارای انواع حساب های بانکی در بانک های بین المللی جهت انتقال ارز وارداتی و نیز جهت دریافت ارز حاصل از صادرات کالا.
  14.    مجهز به انبار مدرن و مسقف جهت نگهداری انواع کالاهای مجاز بازرگانی.
  15.    دارای نیروهای مجرب و متخصص در کلیه گمرکات کشور جهت ترخیص کلیه کالاهای مجاز بازرگانی در اسرع وقت بویژه گمرکات (بندر عباس ،بوشهر و فرودگاه امام ).
  16.    ارائه فاکتور رسمی ، کد اقتصادی ، گواهی ارزش افزوده و …. جهت کلیه خدمات بارزگانی.
  17.    ارائه مشاوره وقبول وکالت جهت انجام کلیه امور بانکی بازرگانی از قبیل گشایش اعتبارات اسنادی L.C وانجام انواع حوالجات از طریق صرافی های مجاز بانک مرکزی بصورت T.T و پرداخت آن به فروشنده کالای شما در هر نقطه از جهان.

اهداف

اکسین ترخیص اروند به عنوان یکی از خوش نامترین و با سابقه ترین مجموعه  ارایه دهنده خدمات ترخیص می باشد که با هدف ایجاد بستری مناسب در زنجیره خرید خارجی و واردات و ترخیص کالا، درصدد افزایش رضایت مشتریان و صاحبین کالا خود  می باشد.

این مجموعه از طریق ارایه آموزش های لازم و در اختیار قرار دادن آخرین اخبار و اطلاعات به مدیران و کارمندان مجموعه های طرف قرارداد خود، گامی بلند در کمک به انتخاب بهترین مسیر برای واردات کالا و کاهش هزینه های تمام شده صاحبان کالا و وارد کنندگان بر خواهد داشت.

سرعت، دقت و کیفیت در ارایه خدمات و پاسخگویی به نیازهای مشتریان : از جمله اهداف اصلی این مجموعه می باشد و در این مسیر درک نیازهای مشتریان با توجه به شرایط خاص هر کدام، مهمترین عامل در رسیدن به این هدف می باشد.

چشم انداز

ما بر آنیم ، نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم که به مشتریان‌مان پایین‌ترین قیمت ممکن، بهترین حق انتخاب، و حداکثر راحتی را در  ارائه خدمات حمل و نقل ، ترخیص کالا  ، محیا نمائیم.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه

اکسین ترخیص اروند  با بهره مندی از کارشناسان  متخصص و با تجربه و برخورداری از امکانات کامل در گمرکات مهم کشور، همواره ارایه دهنده خدماتی مطلوب به مشتریان و شرکای استراتژیک خود می باشد.

مجموعه با تکیه بر اعتماد همیشگی مشتریان خود درصدد ارزش آفرینی از طریق ارایه خدماتی مطلوب و با کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن می باشد.

ما همواره در تلاش هستیم ، تا با استفاده از تجارب علمی و عمل  خود درک درستی از جایگاه حیاتی خدمات ارایه شده خود در زنجیره واردات به مشتریان مان بدهیم. این مجموعه نهایت تلاش خود را به کار می برد تا مشتریان و صاحبین کالا به معنی واقعی کلمه ما را به عنوان “شریک واقعی استراتژیک” خود تلقی نموده و ما را در پیمودن مسیر ارایه خدمات مطلوب و با کیفیت همراهی نمایند.